Resultats Milla Birra 2017

A continuació es publiquen els resultats de la Milla Birra 2017, celebrada en la 3a edició de la CollsusBirra, dissabte 25 de novembre de 2017.

A B C D E F G H
1
DORSAL NOM COGNOMS SÈRIE VOLTA 1 VOLTA 2 VOLTA 3 FINAL
2
5 Marf Clemente Piñol 2 01:22,78 03:03,84 04:55,41 06:15,75
3
34 Sergi Lachkar Vall-llosera 1 01:25,98 03:07,80 04:45,01 06:18,89
4
33 Xavier Tarter Homs 3 01:24,19 03:21,08 05:25,29 06:55,42
5
35 Mel Obama 2 01:23,17 03:09,54 05:19,89 06:55,76
6
32 Miquel Carrillo Valldeoriola 3 01:29,68 03:19,84 05:27,50 07:16,73
7
23 Stephan Ertack Núñez 3 01:23,26 03:18,65 05:28,14 07:29,38
8
9 Claudio Leiva 2 01:37,74 03:31,96 06:05,52 07:30,70
9
57 Marc Raurell Cardona 3 01:35,79 03:31,02 05:42,69 07:53,01
10
61 Gerard Aceves Soley 1 01:49,69 04:02,56 06:17,36 08:31,41
11
20 Roger Dago 3 01:43,57 03:59,50 06:21,19 08:35,44
12
59 Alberto Villalain Sanz 2 01:39,36 03:46,88 06:21,87 08:53,74
13
52 Pau Miret Pignatelli 2 01:48,02 04:01,76 06:35,59 08:57,57
14
36 Jordi Maydeu Bosch 2 02:18,66 04:34,99 06:54,52 09:14,34
15
2 Alejandro Docampo Grangel 2 01:46,87 04:03,59 06:45,08 09:18,40
16
39 Marti Font Calle 3 01:50,50 04:07,73 06:45,30 09:19,28
17
40 Montse Jubany Ció 3 01:55,27 04:12,22 06:47,92 09:20,11
18
1 Xavi Vinuesa Aumedes 3 01:30,18 03:55,31 06:37,43 09:23,92
19
38 Ignasi Fernandez Aubareda 3 01:41,04 04:03,87 06:45,88 09:45,45
20
64 1 02:05,98 04:38,14 07:23,25 09:51,94
21
60 Joan Àvalos Sala 3 01:44,33 04:08,43 06:47,51 09:53,44
22
55 Josep Àvalos Sala 1 01:51,27 04:35,19 07:27,08 09:57,86
23
22 Carlos Moreno 3 01:23,58 03:40,96 06:21,92 10:01,26
24
58 Raul Rega Romero 1 01:53,47 04:42,64 07:23,97 10:16,21
25
4 Joan Castillo Solans 3 02:06,22 04:36,06 07:14,95 10:22,66
26
56 Pol Mestre Casanovas 2 01:36,56 03:55,50 06:51,50 10:48,28
27
69 1 01:56,05 04:39,47 08:25,80 11:23,86
28
3 Marc Rebassa 2 02:15,22 04:57,57 07:45,60 11:27,57
29
62 Albert Garcia Sánchez 2 02:09,85 04:58,10 07:48,74 11:37,98
30
31 Martí Miret Pignatelli 1 02:11,33 05:36,65 08:47,99 11:42,86
31
26 Àngels Martinez Claverias 1 02:31,36 05:43,40 08:53,44 11:46,25
32
51 Jordi Febrer Jordà 1 02:19,01 05:45,02 09:12,33 11:50,82
33
30 Marisa Sanz Sierra 1 02:26,12 05:39,13 08:48,51 11:51,32
34
25 Angi Vendrell Codina 1 02:24,17 05:40,83 08:54,05 11:51,82
35
63 Arnau
Bassegoda Puigdomènech
2 02:17,95 05:31,55 08:41,12 12:30,81
36
65 3 03:02,64 06:16,78 09:52,75 12:32,37
37
67 3 02:49,68 06:16,01 09:51,85 13:30,49
38
27 Miguel Sanz Sierra 1 02:26,83 05:42,76 09:07,23 13:55,09
39
44 Alícia Vilà Casas 1 02:42,06 06:31,04 09:58,49 13:58,41
40
42 David Altimira Altarriba 1 02:42,99 06:30,50 10:03,75 14:13,24
41
46 Óscar Barenys Cantero 2 03:02,15 06:51,71 10:53,47 14:48,10
42
45 Yolanda de la Fuente Silvo 2 03:03,52 06:52,69 10:59,27 15:08,84
43
47 Joan Solà Molas 2 02:17,41 04:33,24 09:15,70
44
37 Pere Alonso Albaladejo 2 03:07,23 07:09,20 10:53,10
45
66 3 03:06,54 06:17,36 12:31,05

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *